HLAVNÝ ZÁMER

Sme nezávislá skupina nadšencov, ktorí sa rozhodli vytvoriť komplexnú databázu ručných zbraní pre bežných nadšencov v tejto oblasti. Keďže mnohé databázy neobsahujú uspokojivé množstvo informácií, prípadne obsahujú len modely známych výrobcov, rozhodli sme sa vytvoriť variabilnú verziu databázy, plne prístupnú užívateľom. Informácie v našej databáze si môžete prostredníctvom poskytnutých rozhraní bez problémov stiahnuť, alebo zdieľať so známymi.

 „Zbrane nie sú len nástroje, zbrane sú umenie“  (TGG)

Za jeden z hlavných cieľov sme si tiež stanovili vyhľadanie čo najvyššieho multimediálneho obsahu ku každému modelu zbrane a tým uľahčili vyhľadávanie týchto informácií pre konečného užívateľa.

Autorov stránky tvoria členovia športových streleckých združení, držitelia zbrojných preukazov, alebo len nadšení jednotlivci venujúci sa zbrojnej tematike. Cieľom je vytvoriť niečo nové, aby sme nemuseli hľadať informácie o našich obľúbených „hračkách“ len na e-shopoch a zahraničných portáloch.

Uvedomujeme si, že svet ručných zbraní je rozsiahly a preto sme sa z počiatku rozhodli zamerať na vytvorenie databázy krátkych zbraní, ktorých existuje tiež značné množstvo. Budeme preto radi ak sa aj Vy zapojíte do jej tvorby. Ak v našej databáze bude chýbať niektorý model, prípadne sa Vám budú informácie zdať nepresné, prosím vyplňte formulár umiestnený nad každou položkou databázy.

Veríme, že budete s našimi službami spokojní.

Zameranie našich stránok

Tvorba databázy
Multimediálny obsah
Teória zbraní
Blog a Novinky

Prečo si vybrať Nás?

  • Databáza
  • Zaujímavý obsah
  • Galéria a videá
  • Novinky a informácie
  • Všetko na jednom mieste

Posledné články

Back to top