DEmini

DATABÁZA A POROVNANIE

Ponúkame stále rozširovanú detailnú databázu zbraní, umožňujúcu nie len prehľadné vyhľadávanie prostredníctvom niekoľkých faktorov, ale aj možnosť prehľadného porovnania zbraní podľa základných parametrov. V jednotlivých položkách sa snažíme zhromaždiť čo najviac informačného obsahu o konštrukcii a funkcionalite jednotlivých zbraní.

Top Gun Gallery - Guns,Database,Video

VIDEÁ, TESTY, RECENZIE

Využívajte rozsiahlu ponuku video recenzií, ktoré sa snažíme nájsť pre každú položku v našej databáze. Naším cieľom je dodanie maximálneho informačného obsahu o každej položke zbrani v databáze.

Všetko na Top Gun Gallery – zbrane, videá, články

TopGunGallery - zbrane, videá, články

TEÓRIA ZBRANÍ A STRELIVA

Zhrnutie východiskových informácií náuky o zbraniach a strelive. Druhy zbraní, funkčné špecifikácie a popis známych kalibrov. Všetky potrebné znalosti zo sveta zbraní, ako aj legislatíva pre zvládnutie skúšok na zbrojný preukaz.

VITAJTE NA NAŠEJ STRÁNKE

Našim cieľom je poskytnúť maximálny informačný a mediálny obsah pre všetkých nadšencov zaujímajúcich sa o svet ručných zbraní.

Základ obsahu našich stránok preto netvorí len neustále dopĺňaná databáza zbraní, ale aj multimediálny obsah priraďovaný k dostupným modelom, pre získanie čo najreálnejšieho obrazu o ich funkčnosti a špecifikáciách. V rámci možností sú priraďované konštrukčné popisy a testy.

Zaujímavosti a novinky zo zbrojárskeho priemyslu môžete nájsť v našom pravidelnom Blogu. K zodpovednej manipulácii a prípadnej držbe neoddeliteľne patrí znalosť konštrukčných riešení a zákonných podmienok, ktoré môžete nájsť v časti Teória.

NÁJDITE SVOJU ZBRAŇ

Podpora

FAQ

O nás

Ste autor?

TopGunGallery – zbrane, videá, články

Back to top